Gun Zombie - Hell Gate

Gun Zombie - Hell Gate na Android 3.2

Pora rozprawić się z nieumarłymi i odeprzeć ich inwazję

Zalety

  • Całkiem wciągająca
  • Szybka akcja

Wady

  • Liniowość rozgrywki

Dobry
7

Gun Zombie - Hell Gate na Android to kolejna produkcja z nieumarłymi w roli głównej. Ten zombie shooter nie jest zbyt skomplikowany, nie znaczy to jednak, że nie dostarcza frajdy.

Gun Zombie - Hell Gate to niezbyt różniąca się od innych tytułów o zombie gra typu shooter. Twoim zadaniem jest wyciąć nieumarłych w pień. Fala za falą, strzelasz, wysadzasz i sieczesz, po to, aby żaden zombie się nie prześlizgnął. Zasadniczo to cały rys fabularny Gun Zombie - Hell Gate.

W grze masz do dyspozycji szereg broni i umiejętności. Od różnego typu karabinów po granaty. Możesz również próbować spowolnić nieumarłych. Z każdym levelem w Gun Zombie - Hell Gate zyskujesz doświadczenie, a plansze się zmieniają. Dochodzą również kolejne zombie, w tym nieumarłe psy. Warto pamiętać, że zapas naboi się kończy, a broń sama się nie przeładuje. Gra oczywiście posiada sklep, gdzie można doposażyć się za prawdziwe pieniądze. Gun Zombie - Hell Gate wyświetla także reklamy.

Jeżeli chodzi o stronę wizualną Gun Zombie - Hell Gate to nie jest najgorzej, ale też nie ma czym się pochwalić. Brak w grze animacji 3D, a zombie wyglądają trochę jak manekiny na strzelnicy.

Gun Zombie - Hell Gate to niezbyt trudny shooter. Gra wymaga od gracza zasadniczo tylko refleksu. Tytuł nic nowego nie wnosi, ale doskonale nadaje się do zabicia czasu i myślę, że fani gatunku znajdą w nim coś dla siebie.

Gun Zombie - Hell Gate

Download

Gun Zombie - Hell Gate na Android 3.2

Opinie użytkowników o Gun Zombie - Hell Gate